Hizmetlerimiz

Günlük iş operasyonlarınız için basınçlı hava gerekliyse, basınçlı hava besleme sisteminizin iç parçalarını iyi durumda tutmanız çok önemlidir.

Bir hava kompresörünün her parçasının belirli bir işlevi vardır. Hava kompresörünün düzenli bakımı, daha kaliteli basınçlı hava ve enerji verimliliği sağlayarak iş üretkenliğini ve kârını daha da artıracaktır.

Hava kompresörü sisteminin düşük performans belirtilerini belirlemek için kapsamlı kontroller gereklidir. Belirli onarım alanlarını belirlemek veya zamanında müdahale etmek, enerji tüketiminden ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Yağ seviyeleri: Yağlayıcıların seviyelerini düzenli olarak kontrol edin ve operasyonel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamalar yapın.

Yedek parçalar: Parçalar olağandışı sesler çıkarırsa veya aşırı yağ tüketirse gözetimsiz parçalarda korozyon olasılığını kontrol edin.

Soğutma sistemleri: Aşırı ısı tahliyesi, soğutma sisteminizde bir sorun olduğunu gösterir.

Sigorta: Hava kompresörünüz düzenli olarak sigortayı atıyorsa, büyük olasılıkla sigortanın boyutu kompresörünüzün elektrik yükünü desteklemiyor olabilir. Bunları yükü taşıyabilecek bir sigorta ile değiştirin.

Kemerler: Çok sıkı veya çok gevşek kemerler yıpranabilir. Zamanında yapılan ayarlamalar, onarım masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Yağ analizinizde kompresörünüzde aşınma belirtileri, paslanmış borular, aşırı titreşimler, aşırı ısınma veya metal birikintileri görünüyorsa, kapsamlı bir inceleme zamanı gelmiştir.

KAISHAN, KAISHAN bakım yönergelerine bağlı kalarak kompresörün zamanında bakımını sağlayan yıllık bir bakım kontrolü sunar. Hava kompresörünüzün bu düzenli bakımı ile enerji tüketiminden ve bakım maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz. KAISHAN'daki müşteri hizmetleri servisi, sağlanan bakımı izler ve böylece her kullanıcının ihtiyacının karşılanmasını sağlar. KAISHAN, müşterinin uygulamasına ve hava kompresörü kullanımına en uygun hava bakım planını seçmesi için bir dizi hava bakım planına sahiptir.

ENERJİ TASARRUF ÇÖZÜMLERİ

Kompresörünüz yüksek enerji faturalarının suçunu üstlenmek zorunda değildir. KAISHAN'ın gelişmiş enerji tasarrufu çözümleri ile kompresörünüzün enerji tüketimini azaltın. KAISHAN ayrıca, kullanıcıların potansiyel enerji tasarrufu alanlarını belirlemelerine ve onlara basınçlı havanın optimum kullanımı için çözümler sunmalarına yardımcı olacak özel hizmetler de sunar.

KOMPRESÖR SAĞLIK KONTROLÜ

Periyodik sağlık kontrollerimiz sizi pahalı onarımlardan ve plansız arıza sürelerinden kurtarmanın yanı sıra daha yüksek verimlilik ve çıktı sağlar.

HAVA DENETİMİ

KAISHAN'ın Hava Denetimi, kullanıcıların kompresörlerinin performansını ve enerji verimliliğini artırmanın yollarını belirlemesine olanak tanıyan oldukça uzmanlaşmış bir hizmettir.

X