NEDEN KAİSHAN?

Kaishan, son altmış yılda dünya çapında endüstriyel kullanım için yüksek değerli ekipman geliştirerek önemli ölçüde çeşitlendirilmiş bir mühendislik şirketi haline geldi. Modern özel üretim tesisleri ile Kaishan, dünyanın en büyük basınçlı hava ekipmanı üreticilerinden biridir. Yüksek vasıflı mühendisliği düşük maliyetli üretimle birleştirmek, müşterilerimize en yüksek değere sahip makineler sunmamızı sağlar.

Ekipmanı Neden Kaishan'dan Almalısınız?
Kaishan'ın üretim süreçleri %85 dikey olarak entegre edilmiştir, bu da bize malzeme tedarik zinciri, bileşen maliyetleri ve kalite üzerinde tam kontrol sağlar. Üretime yönelik bu benzersiz yaklaşım, bize değişen pazar taleplerine hızla yanıt verme fırsatı sağlıyor ve yeni teknolojileri ve ürünleri pazara hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde getirmemizi sağlıyor.

Olağanüstü enerji verimliliğine ve güvenilirliğe sahip ürünler sunuyoruz; misyonumuzun özüdür. Çevresel sürdürülebilirliğe temel bir inancımız var. Bu nedenle, endüstrinin hem bugünün hem de geleceğin ihtiyaçlarını karşılayacak, enerji verimliliği en yüksek makineler üretmek için çalışıyoruz. Birim güç girişi başına daha fazla basınçlı hava üreten tek ve iki kademeli vidalı kompresörler ve elektrik üretmek için atık ısıyı kullanan genleştiriciler, sürdürülebilir yaklaşımımızın temel ürünleridir. Hammaddelerimizin kullanımını en üst düzeye çıkarmak için üretim süreçlerimiz boyunca kullanılmayan atık malzemeler her aşamada titizlikle geri dönüştürülür. Müşterilerimiz için nihai sonuç, olağanüstü enerji verimliliği ve daha düşük işletme maliyetleridir.

Yılların Tecrübesi ve Araştırmasıyla Destekleniyor
Kaishan, öncü bir ruhla ve sürekli iyileştirmeye odaklanarak, endüstrinin ihtiyaçlarını gelecekte de karşılayacak yüksek değerli ekipman üretmek için temel teknolojileri ve benzersiz üretim tekniklerini geliştirmeye devam edecektir.

Ekipmanlarımız birinci sınıf kalitededir ve haklı olarak beklediğiniz güvenilirliği sağlar. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki, diğer ana bileşenler için beş yıllık garantinin yanı sıra ana vidalı uç bileşeni için ömür boyu garanti sunuyoruz. Ürünlerimiz, ülke genelindeki bağımsız distribütörler ve Alabama, Loxley'deki üretim tesisimiz ve depomuz aracılığıyla desteklenmektedir.

 

X