Kaishan Firması Hakkında

Zhejiang Kaishan Kompresör Ltd. 60 yılı aşkın bir geçmişe sahip profesyonel bir kompresör kuruluşudur. Şu anda Çin'deki en büyük hava kompresörü üreticisi ve aynı zamanda üretim ve satış açısından ülkenin en büyük vidalı hava kompresörü üreticisidir. 2017 yılında şirketin satış geliri 2,2 milyar RMB'ye yakındı. Gerçekten de üretim ve satış ölçeği, çok uluslu şirketler de dahil olmak üzere Çin'deki diğer tüm rakiplerinden önemli ölçüde daha yüksektir.

Şirketin ana ürünleri vidalı hava kompresörü, soğutucu akışkan kompresörü, vidalı genişletici, gaz kompresörü ve çevre mühendisliği ve soğuk zincir endüstrilerine yönelik ürünlerden oluşmaktadır. Vidalı kompresörler, 4kW ile 630kW arasında değişen güçlerde olup, motor gücü, dizel gücü, maden kuyusu patlamaya dayanıklı vidalı kompresör ve çift kademeli sıkıştırma vidalı kompresörü kapsamaktadır.

Vidalı genişletme teknolojisi, dünya lideri bir düşük dereceli ısı enerjisi üretim teknolojisidir ve artık ısı ve organik Rankine Döngüsü (ORC) genişletme teknolojisi kullanılarak doğrudan genişletmeyi içerir. Düşük dereceli artık ısı ve basıncı, dünya lideri bir verimlilik ve güvenilirlikle kademeli ve yüksek verimli bir şekilde kullanma yeteneğine sahiptir. Teknoloji, jeotermal enerji üretimi, artık ısı enerjisi üretimi, biyo-enerji enerjisi üretimi ve artık basınçlı enerji üretimi gibi yeni güç kaynaklarında ve geri dönüştürülebilir güç kaynaklarında büyük ölçekte kullanılabilir.

2009 yılında Kaishan, Amerika Birleşik Devletleri'nde Seattle'da “Kaishan Kuzey Amerika Araştırma Merkezi”ni kurdu. Kaishan, “Amerika'da Geliştirildi, Çin'de Üretildi” modeline uygun olarak, tescilli fikri mülkiyete sahip olduğu çok sayıda yüksek teknoloji ürünü geliştirdi. "Dünya kaynaklarının ihtiyatlı kullanımına katkıda bulunma" temel değerini benimseyen Kaishan, kısa sürede kendisini dünya sahnesine fırlatarak lider bir kompresör üreticisi haline geldi.

2.000'den fazla satış noktasıyla Kaishan'ın satış ağı tüm Çin'i kapsıyor ve müşterilere kaliteli satış hizmeti sunuyor. Ürünleri ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Japonya, Kore ve Rusya da dahil olmak üzere dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgede satılmaktadır.

 

X